X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
Telefon : 08504668346
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

2010 yılında çıktığımız profesyonel yazılım ve e-ticaret alanında ilerlemeye devam ederken, günümüz teknolojilerini birikimlerimiz ile birleştirip farklılıklar sunacağımız yazılım sektöründe KOBİ'lere bilinçli ve faydalı olacak teknoloji alt yapıları sunmak ve işletmelerin maliyetlerini düşürmek için çalışmalar gerçekleştirmek için ikinci şirketimizi Karabük'de 2018 yılı başında açmış bulunmaktayız.

Mobil uygulama, web yazılım, grafik tasarım, oyun programlama, masaüstü programcılık vb. konularındaki tüm tecrübe ve birikimlerimiz ile müşterilerimizin işlerine en anlamlı ve en verimli katkıyı sağlamanın mutluluğu ile daha büyük adımlar atmayı sürdüreceğimiz şirketimizde sizlerde bizimle işletmenizi büyütmek için gerekli tüm alt yapıya en uygun fiyat ile sahip olabilirsiniz.

MSC olarak biz müşterilerimizin işine katkı sağlamayı hedeflemiş ve bu doğrultuda ticaretimizi ahlaklı bir şekilde gerçekleştirmeye özen göstermiş kişiler olarak tüm taleplerinizi değerlendirmeye ve geliştirmeye çalışıyoruz.

Yüzlerce e-ticaret ve muhasebe müşterimiz ile ülkemiz iç ticaretine sunduğumuz büyük ve anlamlı destek ile işletmelerin yanındayız...

MSC Entegere olarak ülkemiz işletmelerine tüm ticari işletme çözümlerini sunabilmeyi hedefliyoruz!

Powered by WISECP
Top